Space
Space
Left
Category: 
Sort by: 

Clarke, Steven Principal
Davis, Kadren Assistant Principal
Bright, Jaime Assistant Principal

Ball, Brandon Athletic Director/Social Studies
Benton, Anita Digital Learning & Teaching Facilitator
Blount, Esta Exceptional Children Teacher
Boone, Shannon Science
Bright, Jaime Assistant Principal
Brown, Barry Science Teacher/ Men'sSoccer
Brown, Jack Physical Education
Buchanan, Dawn Testing Coordinator
Bushnell, Daylen English
Caliguire, Christel CTE
Clarke, Steven Principal
Coffey, Bethany Choir
Cotton, Kelly
Davis, Kadren Assistant Principal
Davis, Karen Driver's Education & Online Facilitator
Deemer, Kathryn English
DeMartin, Ashleigh Science
Dennett, Rachel Math
Frankie, Joanna Spanish
Hamby, Megan Exceptional Children
Hart, Kevin Math
Harvey, Jessica Social Studies
Henry, David EC
Herrett, Jeffrey Career & Tech Ed Teacher - Family Consumer Science
Hourigan, Peter Math
Jones, Tracy Math Instructor
Jorgensen, JD Science Teacher
Kapiko, Jay Social Studies
Lovingood, Jeffrey English
Maevers, Heather English
Marks, Joseph CTE - Business
Meyers, Marissa EC Teacher
Milliern, Tiffany Math
Moore, Heather Science
Morris, Chris Physical Education
O'Dell, Daniel Science Teacher
Osborn, Jessica Teacher
Papke, Stacy Math
Parker, Jeff CTE/Carpentry/NCCER Instructor
Perry, Michael Social Studies and Journalism
Raynor, Nick Physical Education
Saenz, Victor Band Director
Schoonover, Marie Special Education
Schottin, Jason Social Studies
Sherman, Mandy English
Shirk, Lezlie CTE
Simson, Lindsey Math
Skladanowski, Joseph Social Studies
Smith, Tyla English
Swaney, Ray Marine Technology/ NCCER Instructor
Tomlinson, Dal Social Studies
Torres, Juan Spanish
Turner, Michael Physical Education/First Responder
Wallace, Bob Media Coordinator
Wertz, Luke Art
White, Clint Computers
Williams, Jenifer CTE/Teacher
Yang, Lu Chinese

Benton, Anita Digital Learning & Teaching Facilitator
Bermudez, Rita Teacher Assistant
Buchanan, Dawn Testing Coordinator
Davis, Katherine Data Manager
Edens, Kim Secretary/Treasurer
Ferson, Shawna Teacher Assistant
Fisher, Mike Custodial
Gurganus, Faron Custodial
Hart, Marc Guidance Counselor 9th and 10th grade
Heidtbrink, Jennifer Custodian
Hudler, Kelly Receptionist
Jackson, Rachel Guidance Counselor 11th and 12th grade
Lott, Helen Custodian
Vega, Jorge Teacher Assistant
Ward, Melissa Guidance
Warlick, Drew Behavioral Management
Williams, Joyce Teacher Assistant
Williamson, Ina Custodial
Right